TrendBook2011

Które z wymienianych trendów są naprawdę ważne? Które okażą się dominujące na naszym, polskim, rynku? Które jako marketerzy powinniśmy adresować? I które, wreszcie, są adekwatne dla większości branży, a nie tylko dla jednej wybranej?

Mam nadzieję, że na te pytania udało mi się odpowiedzieć w pierwszej edycji TrendBooka.

Raport zawiera analizę sześciu najistotniejszych trendów na rok 2011 oraz 10 megatrendów ekonomiczno-psychologicznych po 1. dekadzie XXI wieku, wraz z komentarzami ekspertów (m.in. Pia Arthur, dyrektor marketingu Gowalla, Jacek Kawalec, współzałożyciel Wirtualnej Polski, Paweł Tkaczyk, autor książki Grywalizacja).

Krótkie podsumowanie tego, co znajduje się w TrendBook2011 dostępne jest we wpisie: Co nas czeka w 2011 roku?

TrendBook2011 dostępny jest za darmo, ale w ramach usługi Pay with a Post/ Pay with a Tweet (pierwszy społeczny system płatności :)). Oznacza to, że informacja o pobraniu raportu pojawi się automatycznie na Waszym koncie na Twitterze lub na Facebooku.

Poniżej TrendBook2011 w pełnej wersji do pobrania za darmo. Kliknij i powiedz o tym innym 🙂

TrendBook2011TrendBook 2011

Plik PDF, 38 stron, 8.81MB
Pobierz za darmo:


Albo pobierz TrendBook bezpośrednio z DocStoc.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zapraszam do mojego newslettera - bądź na bieżąco z nowościami!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez INFUTURE.INSTITUTE Natalia Hatalska-Woźniak z siedzibą w Gdańsku, pl. Porozumienia Gdańskiego 1 w celach marketingowych, w tym związanych z prowadzeniem marketingu produktów lub usług własnych oraz innych osób.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez INFUTURE.INSTITUTE Natalia Hatalska-Woźniak z siedzibą w Gdańsku, pl. Porozumienia Gdańskiego 1 w imieniu własnym lub na zlecenie innych osób, informacji handlowych drogą elektroniczną.