CaseBook: Działania reklamowe w blogosferze

CaseBook Reklamodawca i bloger: przelotny romans czy poważny związek? Działania reklamowe w blogosferze ma stanowić inspirację dla firm, które jeszcze nie zdecydowały się na współpracę z blogerami, ale intensywnie o niej myślą. Ma promować dobre praktyki i pokazać, że na blogach dzieją się fajne projekty, a współpraca z blogerami tak naprawdę nie jest niczym strasznym. Wreszcie ma być swego rodzaju przewodnikiem, jak taka współpraca powinna wyglądać.

Składa się z 4 części:

  1. Płacić czy nie płacić? Ile płacić? I za co płacić? Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o KASIE, ale baliście się zapytać. (komentują m.in. Maciek Budzich, Grzegorz Marczak, Kominek, Fashionelka);
  2. Sponsoring, reklama, konkurs i co jeszcze? Różne formy współpracy z blogerem. – m.in o tym, dlaczego sprawdza się personalizacja, a reklama banerowa niekoniecznie;
  3. Konkret, czyli studia przypadków – 12 obszernych kejsów prezentujących różne formy współpracy, opatrzonych komentarzami blogerów biorących udział w akcji i agencji/ firm realizujących daną kampanię;
  4. Jak powinna przebiegać współpraca na linii bloger-reklamodawca? 10 przykazań. – co blogerzy lubią, co ich drażni, na co reklamodawca powinien zwracać uwagę.

CaseBook: Działania reklamowe w blogosferze dostępny jest za darmo, ale w ramach usługi Pay with a Post/ Pay with a Tweet. Oznacza to, że informacja o pobraniu raportu pojawi się automatycznie na Waszym koncie na Twitterze lub na Facebooku.

Poniżej CaseBook2012 w pełnej wersji do pobrania za darmo. Kliknij i powiedz o tym innym 🙂

CaseBookCaseBook2012

Plik PDF, 89 stron, 9,52MB
Pobierz za darmo:

albo przez nasz polski Click&Save:

Albo zobacz CaseBook: Działania reklamowe w blogosferze na SlideShare.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zapraszam do mojego newslettera - bądź na bieżąco z nowościami!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez INFUTURE.INSTITUTE Natalia Hatalska-Woźniak z siedzibą w Gdańsku, pl. Porozumienia Gdańskiego 1 w celach marketingowych, w tym związanych z prowadzeniem marketingu produktów lub usług własnych oraz innych osób.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez INFUTURE.INSTITUTE Natalia Hatalska-Woźniak z siedzibą w Gdańsku, pl. Porozumienia Gdańskiego 1 w imieniu własnym lub na zlecenie innych osób, informacji handlowych drogą elektroniczną.