Prezentacje

Czy blogerzy i youtuberzy zmieniają świat?

Ja, Cyborg. Stosunek ludzi do HET (human enhancement technologies)

Prezentacje

W tej sekcji znajdziecie moje prezentacje - część z nich pochodzi z moich  wystąpień, część jest przygotowywana specjalnie na bloga jako obrazkowe podsumowania konkretnych tematów (cyklicznie ukazują się m.in. najważniejsze trendy z Cannes oraz podsumowania roku w branży mediowo-reklamowej, tzw. Alfabet).

Co się wydarzyło w 2015? Podsumowanie od A do Z

OnOff: podsumowanie cyklu wideo

7 Overriding Themes Spotted Among Cannes Lions 2014 Winners

Cannes Lions 2015: 9 inspiring trends


Warning: Missing argument 1 for eventcal_func(), called in /home/hatalska/domains/hatalska.com/public_html/wp-content/themes/himmelen/page-publikacje.php on line 135 and defined in /home/hatalska/domains/hatalska.com/public_html/wp-content/themes/himmelen/inc/theme-eventcal.php on line 3

Kalendarz

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zapraszam do mojego newslettera - bądź na bieżąco z nowościami!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez INFUTURE.INSTITUTE Natalia Hatalska-Woźniak z siedzibą w Gdańsku, pl. Porozumienia Gdańskiego 1 w celach marketingowych, w tym związanych z prowadzeniem marketingu produktów lub usług własnych oraz innych osób.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez INFUTURE.INSTITUTE Natalia Hatalska-Woźniak z siedzibą w Gdańsku, pl. Porozumienia Gdańskiego 1 w imieniu własnym lub na zlecenie innych osób, informacji handlowych drogą elektroniczną.