Raporty

FutureMakers Today

FutureMakers.Today to zapis rozmów z największymi umysłami świata, wybitnymi, międzynarodowej sławy ekspertami, wśród których znaleźli się futuryści, filozofowie, start-upowcy i designerzy. Myśliciele, twórcy, fascynaci nowych technologii. Wszystkich ich łączy  wspólna rzecz – już dziś tworzą przyszłość w najważniejszych kategoriach naszego życia.  FutureMakers.Today to nie tylko cykl dwunastu rozmów, ale przede wszystkim 12 scenariuszy dotyczących najważniejszych aspektów naszego życia, m.in. tego, co będziemy jeść, w jakich miastach mieszkać, jakimi samochodami jeździć, w jaki sposób się komunikować, wreszcie – czy uda nam się „wyleczyć” śmierć w perspektywie najbliższych 25-50 lat.

Wśród rozmówców znaleźli się:
Dr Max McKeown , Janusz Kaniewski , Sheryl Connelly, Marcin Popkiewicz ,Andrew Brentano, Dr Michio Kaku, Dr Max More, Georges Nahon, Mike McNamara, Ann Cairns, Colin Angle, Brian David Johnson.

 

Publikację (zarówno w wersji polskiej, jak i angielskiej) można pobrać za darmo (w modelu Pay per Tweet) ze strony futuremakers.today